Przy standardowym podejściu koszt wdrożenia aplikacji to składowa wielu elementów. Podstawowe z nich to koszt pracy, koszty zarządzania, marża firmy deweloperskiej i podatki. Sam koszt pracy to ułamek wartości realizacji całego projektu.
Większość (praktycznie wszystkie) projekty informatyczne można zrealizować po znacznie niższych kosztach. Możliwość taką daje wykonanie pracy na zasadach umowy o dzieło. Dzięki tej formie współpracy Zamawiający nie ponosi zbędnych kosztów co powoduje, że całkowity koszt wdrożenia projektu jest kilkukrotnie niższy niż koszt przy podejściu standardowym.
Moja oferta skierowana jest zarówno dla małych i średnich firm jak i dla klientów indywidualnych, którzy poszukują solidnego partnera do realizacji spersonalizowanych aplikacji realizujących ich cele biznesowe. Specjalizuję się w branżach telekomunikacyjnej oraz finansowej. Nie wyklucza to oczywiście żadnego zlecenia. Czym większe wyzwanie tym większa satysfakcja z wdrożenia zakończonego sukcesem.
Mimo krótkiego stażu w działalności indywidualnej zaufało mi już klika firm, których rekomendacje znajdują się w sekcji Realizacje.
Zasady współpracy i realizacji projektów są przedstawione w sekcji Jak pracujemy.
Całkowity koszt wdrożenia zależny jest od wielu czynników a kosztorysy przedstawiane przez firmy deweloperskie są najczęściej całkowicie nieczytelna dla Zamawiającego. Wycena realizacji projektu, którą ja przedstawiam jest bardzo prosta. Jest ona iloczynem ilości godzin niezbędnych do realizacji projektu oraz stawki godzinowej, która w zależności od skomplikowania projektu wynosi od 50 do 150 PLN brutto za godzinę .
(c) 2012 BlackFire